top of page

НАШІ ПОСЛУГИ

КУЗОВНИЙ РЕМОНТ
 

   Виконуємо кузовний ремонт у Києві будь-якої складності. У наші послуги входить рихтування (від видалення вм'ятин без фарбування до відновлення геометрії кузова), фарбування та полірування кузова.

   Ми відновимо деталь Вашого автомобіля, не змінюючи її на нову, щоб не спровокувати прояв корозії на швах під час зварювання. Ремонт Вашого авто у самому центрі столиці – вигідне рішення для тих, хто цінує свій час!

   Детальніше >>>

ЛОКАЛЬНИЙ РЕМОНТ
 

   Основний напрям діяльності нашого Центру - відновлення лакофарбового покриття з найменшими витратами. Використовуються технології, що дозволяють робити локальний ремонт, при якому фарбується лише місце пошкодження, а не вся деталь. При цьому значно зменшується вартість ремонту.

   Локальне фарбування бампера, крила, двері, капота, даху займає приблизно від 1-го до до 2 днів, в залежності від складності пошкодження деталі.

   Усунення дефектів ведеться за технологією розроблених для локальних робіт, що дозволить уникнути розбіжності проміжків і зменшує час знаходження авто в ремонті.

         Детальніше>>>

РЕМОНТ БАМПЕРІВ
 

   Пластиковий бампер, як конструктивний елемент автомобіля, покликаний зберегти кузов, приймаючи на себе основне навантаження при ударі, як наслідок, порушення геометрії, вм'ятини, тріщини та розломи.

   Виконаємо будь-який ремонт пластику (бампера, обважування, накладок, решіток) у тому числі з відновленням втрачених фрагментів.

   Ремонт бампера в більшості випадків не вимагає демонтажу (сколи, подряпини, зачеси, вм'ятини), що дозволяє скоротити час робіт та знизити вартість ремонту.

    Детальніше>>>

ВИДАЛЕННЯ ВМЯТИН
 

   Надаємо послуги з видалення вм'ятин без фарбування за технологією PDR. Дана технологія передбачає рихтування деталі автомобіля, де не пошкоджено лакофарбове покриття (удари від падіння каштанів, великого граду та ін.). Ремонт здійснюється протягом кількох годин. Економія в порівнянні з рихтуванням та фарбувальними роботами 50 -70%.  

    Детальніше>>>

ВІДНОВЛЕННЯ ГЕОМЕТРІЇ КУЗОВА
 

   Відновимо геометрію кузова Вашого автомобіля в найкоротші терміни та з гарантією.

За сильних ударів порушується геометрія кузова. І якщо її не відновити, то можуть виникнути проблеми при подальшій експлуатації автомобіля.

   При спотворенні площин, у яких працюють елементи підвіски, відбувається прискорене зношування деталей, а також змінюється траєкторія руху транспортного засобу при екстреному гальмуванні або на ожеледиці.

    Детальніше>>>

ПЕРЕДПРОДАЖНА ПІДГОТОВКА
 

   Це комплекс заходів, спрямований на поліпшення всього вигляду авто, у тому числі усунення різних дефектів. Вирішили продати свій автомобіль? Тоді вам знадобиться передпродажна підготовка вашого авто, яка здатна збільшити вартість. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з передпродажної підготовки. Залежно від обсягів та складності робіт вартість послуги матиме різний ціновий діапазон.

ПОЛІРУВАННЯ КУЗОВА
 

   Відновимо покриття Вашого автомобіля з урахуванням усіх особливостей заводського лакофарбового покриття. Використовуючи абразив, що прибирає всі мікротріщини та дефекти, повернемо автомобілю презентабельний вигляд. Відполірувати фари для відновлення їх функціональних особливостей.

Детальніше>>>

ЗАХИСТ КУЗОВА
 

   Нанокераміка для авто – захисне покриття, яке дозволить довше зберегти кузов нового автомобіля або після відновлювального полірування в ідеальному сяючому стані. У Києві ми пропонуємо вам послуги з обробки авто нанокерамікою, рідким склом та іншими варіантами захисних покриттів. Ми гарантуємо вам збільшення твердості ЛКП, максимум блиску та глибокий колір, а також захист від вигоряння, ультрафіолетового проміння, бітуму та інших негативних моментів столичних доріг.

bottom of page